رفتن به مطلب
مریم مهمان

طلاق

پست های پیشنهاد شده

مریم مهمان

سلام

اگر مردی با زن دیگری مرتبط هست همسر پرد تکلیفش چی هست؟

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام خدمت شما 

هردو طرف زن و مرد وظایفی دارند که چند مورد از آنها را ذکر میکنم 

اولا وظیفه زن این است که هم فضای منزل و هم خودش را برای شوهرش از نظر نشاط و تأمین نیازهای عاطفی آماده نماید که دیگر شوهر احساس نیاز به دیگران نداشته باشد 

و مسلم است که مرد هم باید شرایط و کمبودها را تحمل کند و نیز تلاش کند تا فضای عاطفی و معنوی منزل را حفظ نماید و از چشم و گوش خود مراقبت نماید . 

زن اگر خالصانه و بخاطر خداوند تا حد توان این وظیفه اش را انجام بدهد خیلی از این مسائل پیش نمی آید .و اگر احیانا مرد وسوسه ایی در ذهنش افتاده یا اقداماتی انجام داده ، زن میتواند از همین طریق او را برگرداند 

تا حد امکان از ابراز این مسأله و اینکه شما متوجه هستید بپرهیزید چون شاید مرد روی لج بیفتد و کاری را که قصد انجام نداشته انجام دهد و البته این بار مخفیانه تر. 

اما  اگر این مسأله اتفاق افتاده و مثلا مرد ازدواج مجدد داشته است زن با خونسردی کامل و رعایت نکته ذکر شده به زندگی خودش ادامه بدهد چون  قرار نیست با این اتفاق میدان را خالی کند و زندگی خودش و یا فرزندانش را خراب کند بلکه با کمی تحمل به زندگی ادامه بدهد انشاء الله که مشکلی پیش نیاید و یا مرد از کرده خود پشیمان بشود.

خلاصه بطور کلی راه عاقلانه در اینگونه مسائل رفتار کریمانه و بزرگوارانه است تا شخص خودش به اشتباهش پی ببرد وگرنه با قهر و دعوا و یا افشاگری و.. مسأله حل نخواهد شد. 

به اشتراک گذاری این ارسال


لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

×